Strona główna Dodaj do ulubionych Kontakt
   
Wdrożenia nowoczesnych technologii

Uhde High Pressure Technologies GmbH, jako jeden z najstarszych i największych producentów wyposażenia wysokociśnieniowego na świecie, projektuje oraz wytwarza od ponad 50 lat wzmacniacze ciśnienia do różnych zastosowań przemysłowych. Zakres ciśnień roboczych dochodzi do imponujących 14.000 bar. Do palety produktów Uhde należą komponenty wysokociśnieniowe dla technologii cięcia wyskociśnieniowym strumieniem wody - od pompy aż po dysze wodne.

                                 

Konkurując z innymi procesami cięcia, takimi jak cięcie laserem lub plazmą, cięcie wysokociśnieniowym strumieniem wody ewoluuje coraz bardziej do procesu o wysokiej wydajności. W technologii cięcia stumieniem czystej wody oraz strumieniem wodnościernym standardem są obecnie ciśnienia rzędu 4.000 bar. Dalsze, znaczące zwiększenie wydajności procesu cięcia jest możliwe tylko poprzez podniesienie ciśnienia roboczego wody. Wraz ze wzrostem ciśnienia z 4.000 bar do 6.000 bar wydajność cięcia wzrasta znacząco.

Gdy niezawodność w połączeniu z osiąganiem najwyższych ciśnień stoi na pierwszym miejscu, to komponenty z Uhde High Pressure Technologies są marką uznaną na całym świecie. Od około 50 lat projektujemy i produkujemy pompy wysokociśnieniowe do zastosowań przemysłowych - aż do zdumiewających 14.000 bar. Do tej grupy produktów firmy Uhde należą od 1975 roku pompy do cięcia strumieniem wody o zakresie ciśnień roboczych do 4.000 bar, a od 2001 roku taże do 6.000 bar.
 

kontakt:
andrzej.karpinski@thyssenkrupp.com
tel. +49 2331 967-275 

powrót:.   
 TIM High Technology - kontakt | NIP: 642-245-38-79 REGON: 240931617
projekt i wykonanie m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij